TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa, cihazınızı teslim etmeden önce bir tahminde bulunma talebinde bulunabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için lütfen 'Fiyat teklifi isteyin' formunu doldurun veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.

Teklifin incelenmesi ve onaylanması Cihazınızı tamir için aldıktan sonra arızanın yapısını doğrulamak için kontrol edeceğiz ve onarım masraflarını onaylamak için sizinle irtibata geçeceğiz. Muayene süreci genellikle 1 iş günü içerisinde tamamlanır.

Onarım süreci İncelemeyi tamamladıktan ve onarım masraflarını bildirmek üzere sizinle irtibata geçtiğinizde, onarım işine devam etme yetkisi verirseniz, onarımları mümkün olduğunca çabuk tamamlayacağız. Çoğu onarım 1-2 gün içinde tamamlanır.

Daha Fazlası

markaların teknik servisi

Acer, HP , Samsung , Toshiba , LG , Lenovo ,Casper ,Gigabyte gibi garanti Süreci bitmiş önde gelen bazı teknoloji markaları için bir servis merkezidir .

27 yıla aşkın süredir, teknoloji cihazlarını destekleyen ve onararak, yüksek kalitede teknoloji onarımı ve sorun giderme hizmetleri almak için Awas Bilişim Teknolojileri Servis Sağlayıcısına güvenebilirsiniz.

Daha Fazlası

Şirketlere Destek

Awas Bilişim teknolojileri servisi çözümü uzmanları: Çevrimiçi Yedekleme: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar veya sunucular için çevrimiçi, sahadan şifrelenmiş yedekleme çözümlerini güvenli hale getirin. E-posta taraması ve /veya barındırma hizmetleri. Zimbra Collaboration Suite, mobil cihaz entegrasyonu ile posta çözümlerini barındırma Ağ yönetimi ve bilgisayar destekli veya geçici olarak ya da devam eden hizmet sözleşmesiyle bakım. Yerel alan ağı (LAN) ve geniş alan ağı (WAN) uygulaması.

Daha Fazlası

Ev ve Ofis Desteği

Bilgisayar donanımı, yazılımı, çevre birimleri ve yazıcılar; tamir, PC onarımı ve desteği.Yerel tüketiciler için bilgisayar ve dizüstü bilgisayar servis hizmetleri: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, çevre birimleri ve yazıcılar için kurulum ve destek hizmetleri. Bilgisayar ve dizüstü bilgisayar, satış, sistem konfigürasyonu, servis ve 'ayarlamalar'.

Daha Fazlası

Sınırsız Hizmet

PC diyagnostikleri, yükseltmeleri ve onarımları. Yedekleme çözümleri ve arızalı sabit sürücülerden veri kurtarma. Virüs ve 'kötü amaçlı yazılım' kaldırma ve önleme. Tesis dışında PC ve dizüstü bilgisayar onarımları için ücretsiz yerel toplama ve iade hizmeti.

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Awas Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlerinize teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bu hızlı kılavuzu derlediler. cevabı burada bulamazsanız, lütfen ek yardım için awas@awasnotebook.com veya (264) 277-50 23 numaralı telefondan bir Awas Tech danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası