DATALARINIZ EMİN ELLERDE

Data Bilgi Kurtarma

Profesyonel sabit disk veri kurtarma nedir? Genellikle, verileriniz ciddi hasar görmüş bozuk dizüstü bilgisayar, masaüstü veya harici sabit diskten geri almak için SADECE tek bir şans elde edersiniz . Çoğu “bilgisayar ve BT veri kurtarma şirketleri” sınırlı düzeyde yazılım kurtarma hizmeti sunar. Bu durumda sizin yapabileceğiniz birşey kalmaz her müdahaleniz malesef başarısız bir kurtarma ve verilere zarar verilmesine neden olurs. Bu durum sabit sürücüde daha fazla hasara neden olacak, bu da kurtarma işlemini daha da karmaşık hale getirecek ya da imkansız hale gelecektir.

Veri kaybının nedeni ne olursa olsun - sabit diskten zorla silme, virüs saldırısı veya başka bir şey olabilir. Tüm özelliklerini korurken orijinal şekliyle. veri kurtarma , FAT16, FAT32, NTFS ve NTFS5 bölümlerindeki sorunları etkili bir şekilde düzeltiyoruz. Sabit disklerin ne kadarı kurtarılmalı? Başarılı sabit disk onarımı ve veri kurtarma üretilmiş her sürücü kullanılan araçlarla yüksek seviyede eğitim ve deneyim gerektirir. Verilerinizin değerinin, teknisyenlerim biçimlendirilmiş, hasarlı, tıklama, düşürülmüş, başarısız veya başka bir şekilde ölü sabit sürücülerden kayıp veya silinmiş veriler. temiz oda ortamımızda bu gibi vakaları her gün başarıyla kurtarır . Müşterilerimizin çoğunluğu, hdd depolama kapasitesine ve sürücü arızasının nedenine bağlı olarak değerlendirmeye alır. Awas sürücünüzü değerlendirdikten sonra, ne tür bir arıza olduğunu ve verileri kurtarmak için yapılması gerektiğini raporlarlar. Verileriniz kurtarılamazsa, Awas temsilcisi size değerlendirme sonuçlarının temel ayrıntılarını sunabilir.

RAID VERİ KURTARMA

Raid Array Veri Kurtarma RAID 0'dan aşağı bir sürücü, iki RAID 5 veya 6 aşağı, sunucu her iki şekilde de profesyonel baskın veri kurtarma gerektiren ciddi bir durumdur. Yapılacak en iyi şey, her şeyi kapatmak ve üretici desteğinden kaçınmaktır. RAID dizisi ve NAS özel dizisi yapılandırmalarını içeren veri kurtarma Bu tür bir veri kurtarma, dikkatli ve akıllıca yapılmaması gerekmektedir. Başarılı kurtarma sonuçları için RAID hatasına neyin sebep olduğunu belirlemek çok önemlidir.

GÜVEN SON DERCE ÖNEMLİ

Veri Kurtarma Awas Veri Kurtarma Merkezi,%100 bir veri kurtarma şirketi olup, en iyi veri kurtarma ve adli tıp alanındaki en gelişmiş teknoloji, araç ve ekipmanla en iyi Awas Veri Kurtarma şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Veri Kurtarma Laboratuvarımız, Seagate, Western Digital, Samsung, Toshiba, Hitachi, Fujitsu, Dell, Transcend, Sony, Sandisk, LaCie, Lexar gibi her türlü depolama alanından Bireyler, İşletmeler, Eğitim ve Devlet kurumları için veri kurtarma kapasitesine sahiptir. Apple Macintosh ve Iomega. Bir endüstri lideri olarak, Masaüstü, Dizüstü Bilgisayarlar, Harici Sürücüler, USB flash, Bellek Kartları, Apple Macintosh, Katı Hal Sürücü SSD, Cep Telefonu, Sunucular, RAID 0, RAID 1, tüm önde gelen üreticilerinden verileri kurtarmak için uzman bilgiye sahibiz. Neden Awas Veri Kurtarma Merkezi'ni seçmelisiniz? • ÜCRETSİZ bir hızlı değerlendirme ve teklif sunuyoruz. • İyileştirme yok, mantıksal durumlar için ücret yok. • Tüm kazanımlar güvenli bir şekilde saklanıyor ve gizli bir şekilde yürütülüyor. • Özel olarak eğitilmiş ve özel bir veri kurtarma ekibi kullanıyoruz. • Temiz Oda Laboratuvarı veri kurtarma diski kafası değiştirme ve tabla takas • Biz en kısa zamanda hedefe ulaşıyoruz Haftanın her günü Acil Veri Kurtarma Verilerinizin kurtarılması sorununu hızlı bir şekilde çözmek için Awas Notebook Hastanesine güvenebilirsiniz ve günlük rutininiz tekrar yola çıkar. Deneyimlerinizin ağrısız olacağını ve başka bir raid dizisi veri kurtarma hizmeti sağlayıcısı tarafından bir çözüm elde edeceğinizi düşünebilirsiniz. Başarımızın temeli güven üzerine inşa edilmiştir:

PROFESYONEL VERİ KURTARMA

Tüm Değerli Dosyaları Kurtarıyoruz Değerli verilerinizi (fotoğraflar, video klipler, filmler, e-posta dosyaları, veritabanı dosyaları, belgeler, arşivler, vb.) Içeren tüm kayıp dosya ve klasörlerinizi kurtarır. Sadece önemli dosya ve klasörleri kurtarmak ve geri yüklemek için 'Dosya Türleri' ve 'Dosya Boyutu ne olursa olsun sınırsız kurtarma. Daha fazla bilgi veya arızalı ortamınızdaki verilerin kurtarılması için doğrudan talep için bizi arayın.

DÖNÜŞÜM İMKANSIZ OLMASIN

Verileriniz maliyetli ve önemlidir, ancak çeşitli şekillerde kaybolabilir, hasar görebilir veya kaybolabilir ... Bu nedenle, her özel ve profesyonel kullanıcının düzenli aralıklarla yedeklemesi önerilir. Ancak, manuel yedekleme zaman alıcı ve tekrarlayıcıdır ve bu can sıkıcıdır. Tam otomatik bir yedekleme sistemi her türlü kayıptan kaçınır ve verilerinizin en ufak bir değişiklikle tekrar saklanmasını, çalışmaya, paylaşmaya veya güvende olmaya hazır olmasını sağlar.

VERİ KURTARMA UZMANI BİZİZ

Awas hem işletmeler ve bireyler için veri kurtarma sunuyor. 30 yıllık tecrübenin bir arada kullanarak, Ar-Ge ekibi ve tescilli araçları, uzman mühendis verilerinizi kurtarma en iyi şansı sunar. Son derece yüksek başarı oranı % 100 müşteri memnuniyeti Ekonomik Ücretler (diğer ulusal baskın kurtarma hizmetlerinden% 20-40 daha az) Ücretsiz hızlandırılmış hizmet Standart durumlarda ücretsiz kargo Verimli iletişim şeffaflık Gizlilik